Salı, Aralık 6

seçmece bunlar


bi araba reklamında, reklamın sonunda hemşirenin getirdiği 3. bebeğe "sanane nerden çıkardıysa çıkardı o benim BEBEEEEM" diyen amca; bigün bi bebeem olursa ve ortalıkta "o benim bebeem" diye dolaşırsam suçlusu sensin.


şikayeti olduğu için arayıp 10 dk içinde aynı cümleyi 10 kere kurup üstüne "tivit atayrum ben bunları" diyen trabzonlu emice... haala gülüyorum sebebi sensin...


Yakında doğum yapacak arkadaşın bebeğinin nesi oluruz kurgusunda eş durumundan yenge olacağım söylendiğinde "benden yenge olmaz enişte olur ancak" diyen ben...mutfakta çorba karıştırırken karışan kafayla beraber annemi arayacağım diye salonda oturan sevdiceği arayıp,  "ne oldu" cevabını alan, abim sanıp hiddetlenip "ne biçim konuşuyon abi annemi versene" diye çıkışmam akabinde salondan gelen "ne oldu yav" sesiyle irkilip "anaa sen annem değilsin" diye telefonda açıklama yapmam ve akabinde "telefonu kapatsan gelip yanımda anlatsan" mantıklı önermesiyle domates çorbasından hallice kızaran ben.


öğlen bankaya gidiyorum diyen müdüre "balığa mı" diye çıkışıp sağır duymaz uydurur ata vecizesini canlı canlı yaşatan ben

sana bunu 4 kere söyledim derken havaya 3 parmak kaldırıp karşımdaki elemanı dumur eden ben.biri beni durdursun olur mu?

2 yorum:

  1. ahahahahhah..kopardın beni yaa..o mutfaktan kocayı aramak benim de başıma çok geliyor ama benim kocam meşgule atıp noldu Meloşş diye bağırıyor :)
    ''kafan çok güzelmiş güle güle kullan'' cümlene bayılıyorum ama senin de kafan çok güzelmiş be canım!!sen de bendensin :)

    www.fido-land.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. :)) benimki şaşkın "noldu" modundaydı bi kaç kere de tekrar ediyo telefondan. üzüm üzüme baka baka ;)

    YanıtlaSil

"kafan çok güzelmiş güle güle kullan"